Obozy sportowe

Nie masz planów na ferie lub wakacje?
Zapraszam na nasze kolonie i obozy sportowe.

Organizacja obozów sportowych

Organizujemy obozy Karate połączone z rywalizacją sportową i wypoczynkiem. Sprawdzona baza treningowa, atrakcyjne lokalizacje, ciekawa oferta dodatkowych atrakcji - gwarantuje udany i przede wszystkim bezpieczny wypoczynek. Oferujemy Wam bardzo dobre miejsca; nasz piękny kraj to nie tylko morze i góry. Obóz sportowy, czy kolonie można spędzić nad jeziorami, rzekami, czy zwiedzając miasta i korzystając z ich bogatej oferty atrakcji.

Polecamy ośrodki wypoczynkowe w różnych częściach Polski. Ośrodki kolonijne dla grup, z którymi współpracujemy, są dostosowane do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży oraz mają doświadczenie w obsłudze zgrupowań sportowych. Każdy obiekt wypoczynkowy został sprawdzony przez nasz klub, a z wieloma z nich współpracujemy od kilku lat. Ośrodki te, oprócz dobrych warunków noclegowych, zapewniają smaczne posiłki, sale szkoleniowe, boiska, basen, place zabaw, miejsca do rekreacji i wypoczynku. Nasza baza na obóz sportowy jest dobrze zlokalizowana, w niewielkiej odległości od miejsc naszego miasta, Piaseczna.

Przygotowując obozy sportowe stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Dlatego wybieramy atrakcyjne ośrodki sportowo treningowe w ciekawych lokalizacjach. Wybrane przez nas miejsca na obóz sportowy, charakteryzują się nowoczesną infrastrukturą - m.in. boiska piłkarskie, boiska do piłki siatkowej, hale sportowe, basen.  Dostosowujemy godziny treningów do oczekiwań grupy, zajmujemy się rezerwacją obiektów sportowych, transportem i całą logistyką. Wybrane przez nas miejscowości do organizacji zgrupowania sportowego cieszą się popularnością wśród sportowców uprawiające różne dyscypliny. Dzięki temu organizacja rywalizacji na obozie sportowym nie jest problemem. Dzięki niej dzieci bardziej się angażują i starają. 

Organizacja zgrupowania sportowego wcale nie musi oznaczać, że dobre kolonie sportowe w Polsce muszą być drogie. Naszym zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie oferty do wymagań uczestników, w tym ostatecznej ceny wyjazdu. Przygotowując propozycję wyjazdu, wybieramy sprawdzone ośrodki w Polsce na organizację obozów karate i obozów sportowych. Staramy się tak przygotowywać program na obóz, żeby każdy z uczestników był zadowolony - dziecko, trener, rodzic, klub sportowy. 

Nasze obozy sportowe